Veselé barvy a moderní pojetí – na tyto dva pilíře vsadil dětský pokoj Liana IV, který se nese v jednoduchém duchu a ne nadarmo se říká, že právě v jednoduchosti je krása. Pokojíček je svým provedením vhodný pro starší školáky, kteří potřebují nejen místo k učení či psaní úkolů, ale i dostatek úložných prostorů pro uložení učebnic, knížek i hraček.

Již na první pohled vás jistě zaujme rozmanitá nabídka barev. Pokojíček si můžete vybrat ve třech barevných kombinacích – krémově-zelené, krémově-modré a krémově-pomerančové – což jsou barvy svěží, veselé a lákavé. Vybavíte-li vašemu dítku pokojíček s modulovým nábytkem Liana IV, zaručeně se setkáte s úspěchem. Děti barvy milují, zvláště jsou-li živé a hravé. Díky libovolné kombinaci barev je tak pokojíček vhodný jak pro dívku, tak i pro chlapce, případně se s ním dá hravě sestavit pokojíček pro páreček – jeden pokoj pro dívku a chlapce.

Každý kousek nábytku je vyrobený z kvalitního LTD materiálu, který je zajištění ochrannými lištami ABS – strany nábytku jsou tak bezpečné a nehrozí žádné riziko nepříjemného a bolestivého úrazu. Pečlivé provedení a špičkové materiály vám dávají jistotu investice na dlouhá léta, kdy pokojíček Liana IV poroste s vaším dítětem.

Součástí dětského pokoje je velká šatní skříň, v jejíž spodní části se nachází prostorný šuplík, do kterého můžete uložit oblečení či jiné drobnosti. O dostatek úložných prostorů se postará regál s policemi i zavíracími šuplíky se zajímavě řešenými úchytkami, netypicky pojatá skříňka, jež zaujme už na první pohled, psací stůl a kontejner na učebnice.

Technické parametry

  • Materiál: lamino + ABS
  • Dostupné provedení: krém/limetka, krém/horizont, krém/pomeranč

Rozměry dětského pokoje (š/v/h)

  • Dvoudveřová skříň: 80/197/52 cm
  • Dva policové regály: 45/197/44 cm
  • Skříňka: 100/102/44 cm
  • Police na stěnu: 80/30/30 cm
  • Police na stěnu: 125/30/30 cm
  • Psací stůl: 125/85/55 cm

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento nábytek do dětského pokoje? Získejte jej výhodně zde