Vybavit pokoj pro miminko je příjemná povinnost rodičů, na které je třeba dát si záležet a věnovat tomuto úkolu dostatek času, lásky a pečlivosti. Příchod nového člena rodiny si vyžaduje investici navíc, která se ale v tomto případě rozhodně vyplatí. Každý rodič pro své dítko žádá jen to nejlepší, a pokud i vy momentálně plánujete vybavit pokojíček pro nového člena rodiny, nechte se inspirovat dětským pokojem pro miminko Noly 2, který vám rozhodně má co nabídnout.

Buďte před narozením miminka o krok napřed, a ještě než poprvé spatří světlo světa, zařiďte mu doma bezpečné místečko, které se již od prvního dne stane jeho útočištěm. Největší předností pokoje pro miminko Noly 2 je kvalitní dětská postýlka, která disponuje ideální funkcí nastavit si výšku matrace dle vašich libovolných potřeb. Součástí postýlky je i úložný prostor v podobě praktického a snadno vysunovatelného šuplíku.

Samozřejmostí pokoje je i dvoudveřová šatní skříň, která hravě pojme veškeré oblečení pro miminko – od ponožek, přes dupačky až po roztomilá pyžámka - vše zde najde své čestné místo a vy oceníte dostatek úložného prostoru, protože ten se v dětských pokojích vždycky hodí. V pokojíčku nechybí ani dětská přebalovací podložka doplněná o přebalovací rám a dětská židlička.

Pokojíček pro miminko Noly můžete pořídit v barevném provedení vhodném pro chlapečka i holčičku. Zařiďte tak vašemu dítku ideální zázemí!

Technické parametry

  • Materiál: LTD
  • Dostupné provedení: norská borovice/modrá, norská borovice/malinová

Rozměry dětského pokoje (š/v/h)

  • Postýlka: 124,5/93/72 cm
  • Kombinovaný policový regál: 40/183/42 cm
  • Skříň: 80/183/52 cm
  • Kombinovanou komoda: 80/93/53 cm

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento nábytek do dětského pokoje? Získejte jej výhodně zde