Dětský pokoj Harry hrdě razí výrok „v jednoduchosti je krása“ a jak se můžete přesvědčit již na první pohled, svůj cíl zastává obstojně. Pokud je vaším snem zařídit útulný dětský pokojíček v příjemném provedení, kde trávit čas bude radost a všechny chvíle strávené učením, lenošením či hraním budou rázem o něco příjemnější, je tato dětská sestava vaší trefou do černého!

Dětský pokoj Harry je tvořen čtyřmi kusy kvalitního nábytku: dětskou patrovou postelí, psacím stolem, kombinovanou komodou a prostornou šatní skříní. Každý kousek nábytku je vyrobený z odolného borovicového dřeva, které hravě obstojí mechanickému poškození a jsou pro vás zárukou dlouholeté životnosti, na kterou se vaše dítko bude moci kdykoli spolehnout.

Předností pokoje je pevná a odolná patrová postel, na které budou noci vašeho dítka ničím nerušené a plné sladkých snů. O úložné prostory se postará dostatečně prostorná šatní skříň vybavená tyčí a praktickým spodním výsuvným šuplíkem pro uložení spodního prádla či jiných drobností.

Místo pro uložení věcí, hraček a dalších nezbytností přidá k dobru i kombinovaná komoda, který nabízí celkem 5 uzavřených sektorů pro uložení věcí, které bude chtít mít vaše ratolest neustále po ruce. V neposlední řadě nutno zmínit i odolný psací stůl, na kterém bude psaní úkolů veselé a radostné. Pokud by vám to nestačilo, lze dokoupit i závěsnou skříňku – ta slibuje další úložné prostory i snadnou montáž.

Technické parametry

  • Materiál: masiv borovice
  • Dostupné provedení: olše, ořech, borovice přírodní, borovice bílá

Rozměry dětského pokoje (š/v/h)

  • Šuplíková komoda: 80/84/45 cm
  • Šatní skříň: 80/180/55 cm
  • Psací stůl: 110/77/60 cm
  • Patrová postel: 196/171/88 cm

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento nábytek do dětského pokoje? Získejte jej výhodně zde