V jednoduchosti je krása – tak na tohle známé rčení vsadil cenově dostupný dětský pokojíček Kazach, jehož největší předností nejsou jen čisté linie, ale především materiál použitý k výrobě – a tím je všemu oblíbený masiv.

Každý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší – ať už jde o vzdělání, výchovu, rodinné zázemí či vybavení dětského pokojíčku, který se z obyčejné sestavy nábytku stane vítaným dětským doupětem, kam mají rodiče přístup přísně zakázán. Pokud i vám jde, co se vašeho dítka týče, jen o to nejlepší, jistě vás zaujme vzhled, provedení i pořizovací cena pokojíčku Kazach. Rozhodně není pravidlem, že by dětský pokojíček nutně musel hýřit pestrou škálou barev, aby v dětských očích sklidil úspěch. Vůbec ne – i jednoduchost a čisté linie masivního nábytku mohou udělat dojem!

Předností tohoto pokojíčku je patrová postel s výsuvným pultem, která vám kromě pečlivého provedení může nabídnout vítanou úsporu místa. Patrovou postel oceníte především tehdy, kdy budete muset zařídit jeden menší pokojíček pro dvě dítka – v takovém případě se patrová postel šetřící každičký centimetr určitě hodí.

Patrovou postel doplní neméně pohledné komody, též vyrobená z kvalitního masivu, která se postará o úložné prostory, neboť ty jsou v dětských pokojíčcích velmi často považovány za nedostatkové zboží. A dětské oblečení si vezme na starost prostorná kombinovaná skříň.

Technické parametry

  • Materiál: masiv borovice
  • Dostupné provedení: olše, ořech, borovice přírodní, borovice bílá

Rozměry dětského pokoje (š/v/h)

  • Kombinovaná komoda: 97/40/77 cm
  • Kombinovaná komoda policová s šuplíkem: 88/77/40 cm
  • Patrová postel: 100/123/204 cm
  • Šatní skříň: 80/180/55 cm

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento nábytek do dětského pokoje? Získejte jej výhodně zde