Odolný nábytek v příjemném provedení za rozumnou cenu – tak by se dal ve stručnosti definovat dětský pokoj Gustavo 1. Ten vašemu dítku zaručí nejen maximální odolnost a výdrž, na kterou se bude moci kdykoli spolehnout, ale i vzhledově přitažlivý design a kvalitní materiál, jež byl použitý na jeho výrobu. Pokud hledáte dětskou sestavu v dokonalém poměru cena/kvalita, není nad čím váhat – sestava Gustavo 1 je vaší jasnou volbou!

Dětský pokojíček Gustavo 1 vsází na praktičnost a lákavý design. Jak se sami přesvědčíte již na první pohled, je to sázka na jistotu – pokojíček je pro své barevné provedení vhodný jak pro chlapce, tak i pro děvčata. Nábytek je vyrobený z odolného lamina, které hravě ustojí každodenní používání a i za několik let hrdě zachová svůj původní tvar i barvy.

Předností pokoje jsou šikovně vyřešené úložné prostory, kterých rozhodně není málo. O snadné uložení oblečení se postará prostorná šatní skříň s velice chytře řešenou kombinaci poliček a šatní tyče. Tu doplní policová šatní skříň se dvěma poličkami, na které lze uložit ty nejmilejší drobnosti, díky kterým bude pokojíček rázem o něco útulnější. O další prostory se postará dětská komoda v podobě skříněk se třemi zásuvkami a 2 poličkami.

V žádném pokojíčku by neměl chybět bytelný psací stůl a ani v sestavě Gustavo 1 není pracovní koutek žádným překvapením. Aby mělo vaše dítko při učení, psaní úkolů či jiných aktivit vše potřebné neustále po ruce, je psací stůl chytře doplněn o nástavný panel, který se umístí mezi skříně a který rovněž přidá dostatek úložného prostoru k dobru.

Technické parametry

  • Materiál: LTD + MDF + ABS
  • Dostupné provedení: dub lanýžový/jasan/limetka

Rozměry dětského pokoje (š/v/h)

  • Rozměry dětské stěny: 290/187/56 cm
  • Rozměry komody: 85/110/40 cm

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento nábytek do dětského pokoje? Získejte jej výhodně zde