Praktičnost, přitažlivý vzhled voňavé dřevo – to jsou největší přednosti dětského pokoje Clementina, který si jistě získá pozornost nejen vaši, ale především vašeho dítěte. Každý rodič chce pro svou ratolest vždy jen to nejlepší – kvalitní nábytek, který je dostatečně odolný a pyšní se úctyhodnou výdrží, zároveň je zdravotně nezávadný a je-li navíc i oku přitažlivý, je to jen třešnička na dortu. Pokud i vy máte stejné požadavky, je dětský pokoj Clementina vaší jasnou volbou!

Dětský pokojíček se skládá celkem z pěti částí – a to jednolůžkové postele, jednolůžkové postele s přistýlkou, šikovně řešeného policového regálu, šuplíkové komody, jež je dostatečně prostorná a psacího stolu, který se stane útočištěm pro všechny učebnice, knížky, sešity a jiné školní potřeby.

Dětský pokoj Clementina je tak určen pro dvě dítka, díky přistýlce ale hravě zvládne i hosta navíc – kamaráda, který se rozhodne zdržet přes noc. Určitě vás potěší pestrá škála možností barevného provedení, které si můžete libovolně vybrat díky nabídce moření. Největší předností tohoto pokoje je především materiál použitá na jeho výrobu – a tím je dřevo. To celému pokojíčku dodá na příjemné útulnosti, bytelnosti a výdrže. Pro vás je to tedy investice na dlouhá léta.

Do praktického policového regálu si vaše dítě bude moci uložit nejen knihy či časopisy, ale i různé dekorace a doplňky, které ještě více zútulní jeho pokoj. Šuplíková komoda pojme veškeré oblečení a psací stůl se stane místem pro učení a psaní domácích úkolů.

Technické parametry

  • Materiál: masiv borovice
  • Dostupné provedení: olše, ořech, borovice přírodní, borovice bílá

Rozměry dětského pokoje (š/v/h)

  • Policový regál: 50/180/37 cm
  • Komoda: 80/84/45 cm
  • Psací stůl: 110/77/60 cm
  • Postel: 208/78/105 cm, ložná plocha: 90 x 200 cm, nosnost: 70 kg
  • Postel s přistýlkou: 208/78/105 cm, po rozložení: 208/78/185 cm. Ložná plocha hlavního lůžka: 90 x 200 cm, ložná plocha přistýlky: 90 x 197 cm, nosnost každého lůžka: 70 kg

Naše hodnocení

Cena
Kvalita zpracování
Praktičnost
Celkové hodnocení
Libí se vám tento nábytek do dětského pokoje? Získejte jej výhodně zde